O Stypendium

Inwestujemy w przyszłość i wierzymy w siłę młodego, zdolnego pokolenia. Uruchomiliśmy program stypendialny STYPENDIUM INBAP wspierający ambitnych i motywujący szczególnie uzdolnionych uczniów. W ten sposób chcemy stworzyć perspektywy młodym ludziom, którzy wkraczają w dorosłe życie.

Nadrzędnym celem STYPENDIUM INBAP jest rozwijanie kompetencji i nagradzanie umiejętności uczniów szczególnie uzdolnionych, których osiągnięcia odzwierciedla najwyższa średnia z ocen przedmiotowych, pracowitych, wykazujących ponadprzeciętną aktywność w zakresie doskonalenia zdobytej wiedzy i osiągnięć pozaszkolnych – biorących udział w konkursach przedmiotowych i olimpiadach.

Program realizowany jest od 2015 roku w I Liceum Ogólnokształcącym im. J. I. Kraszewskiego i od 2020 roku w II Liceum Ogólnokształcącym im. Emilii Plater w Białej Podlaskiej, przy współpracy z Dyrekcją oraz Gronem Pedagogicznym szkół.
W latach 2015-2019 miesięczne stypendium wynosiło 400 złotych.
Stypendia naukowe przyznawane są najzdolniejszym uczniom liceum.

Od 2020 roku stypendia przyznawane są w kwocie 600 złotych:
• w przypadku uczniów klas pierwszych – na podstawie osiągnięć pierwszego półrocza i wypłacane stypendyście w okresie: od marca do lutego następnego roku.
• w przypadku uczniów rozpoczynających klasy: drugą, trzecią oraz czwartą – na podstawie osiągnięć poprzedzającego roku szkolnego i wypłacane stypendyście w okresie: od września do sierpnia następnego roku.

Łączna wartość stypendium wynosi obecnie 7 200 złotych.

Ponadto corocznie każdy stypendysta ma możliwość odbycia w biurze Zarządu Fundatora, tj. w Białej Podlaskiej, odrębnie wynagradzanych miesięcznych wakacyjnych praktyk i aktywnie uczestniczyć w procesach związanych z działalnością firmy – od koncepcji, przez fazę realizacji, aż do krystalizacji projektów Fundatora z zakresu szeroko pojętych finansów, inwestycji, budownictwa, nieruchomości, administracji, prawa, marketingu czy public relations.

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi informacjami o programie? Polub nas na Facebooku!


Organizatorem i fundatorem STYPENDIUM INBAP jest INBAP Nieruchomości Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SKA Biurowiec Q22, Al. Jana Pawła II nr 22, 00-133 Warszawa, adres do korespondencji: ul. Sidorska 83 21-500 Biała Podlaska.

Tel.:        +48 83 342 55 52
E-mail:   stypendium@inbap.com


O warunki uzyskania stypendium możesz również zapytać Wychowawcę lub Dyrekcję Twojego liceum.